Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Ayetli Tablolar

Tablo, genellikle insanların ev dekorasyonunda kullanmış olduğu bir tür duvar aksesuarı olarak ifade edilmektedir. Günümüzde birbirinden farklı tablo modelleri bulabilmek mümkün olurken, dini çerçeveler de bu modellerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ayetli tablo çeşitleri, pek çok dini hediyelik eşya satışı gerçekleştiren mağazalarda sıklıkla satılan tablolardan biridir. İnsanların pek çoğu gerek kendi evi, gerekse sevdiği ve değer verdiği insanların evi için ayetli tablo modellerini tercih ederken, bu modellerin büyük çoğunluğu her bütçeden tüketiciye de hitap edebilmektedir.

Ayetli Tablolar Nedir?

Ayetli tablolar, üzerinde Kur’anı Kerim’den belirli ayetler ve surelerin yer aldığı tablo modeli olarak ifade edilebilmektedir. Piyasada birbirinden farklı ayetli tablo çeşitleri bulunurken, bu çeşitler genellikle tablonun yapıldığı malzemeye ve üzerindeki ayet-i kerimelere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Öte yandan bu modelleri toptan ayetli tablolar olarak da satın alabilmek mümkün olurken, günümüzde toplu satış gerçekleştiren mağazalar da bulunabilmektedir. Hedisam.com bu firmalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Birbirinden gösterişli, kaliteli ve en uygun ayetli tablo fiyatları ile hizmet veren Hedisam, her müşterinin siparişini adresine kadar gönderebilmektedir.

Ayetli Tablo Modelleri Nelerdir?

Ayetli tablo modelleri oldukça geniş ve zengin bir içeriğe sahip olması ile bilinmektedir. Hedisam bünyesinde de birbirinden farklı onlarda ayetli tablo modelleri bulabilmek mümkün olurken, bu modellerin çoğu her zevkten ve bütçeden insana hitap edebilmektedir.

Genel olarak toptan ayetli tablolara bakıldığında altın sarısı ya da gümüş varaklı Ayet’ül Kürsü, Nazar Duası, Bereket Duası ve Esmas’ül Hüsna yazılı modellere rastlanabilmektedir. Üstelik her bir ayetli tablo fiyatları piyasadaki en uygun fiyatlar olarak nitelendirilirken, hedisam.com bu konuda müşterilerine ayrıcalık tanıyabilmektedir.

En Uygun Ayetli Tabloları Hedisam’da Bulabilirsiniz!

Hedisam.com, bünyesinde on binlerde hediyelik ürün barındıran bir e-ticaret sitesi olarak bilinmektedir. Piyasadaki pek çok firma ile kıyaslandığında en başarılı ve güvenilir firmalardan biri olrak değerlendirilen Hedisam, sunmuş olduğu onlarca farklı ayetli tablo modeli ile dikkat çekebilmektedir.

Öte yandan ayetli tablolar toptan satışı da gerçekleştiren Hedisam, en uygun fiyat ve güvenilir bir teslimat garantisi sunabilmektedir. Dilediğiniz modeldeki tabloyu satın almak ve diğer modelleri incelemek için Hedisam’ı ziyaret edebilirsiniz.