Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Biblolar

Biblo, genellikle dekorasyonda kullanılan küçük bir aksesuar olarak bilinmektedir. Genellikle salon, oturma odası gibi alanlarda tercih edilen bu minik biblolar, bazen dekorasyon tarzına göre büyük salon bibloları olarak da tercih edilebilmektedir.

Biblo Nedir?

Masa, vitrin, raf ve bunun gibi yerlerde sergilenen, heykel benzeri bir yapıya sahip olan ve çeşitli maddelerin yontularak şekillendirilmesi ile elde edilen bir çeşit aksesuara biblo adı verilmektedir. Zarif bir süs eşyası olarak tercih edilen minik biblolar ya da büyük biblolar, oldukça eski zamanlardan bu yana yaşam alanlarında yer alan bir eşya olarak bilinir.

Bibloların çeşitleri oldukça fazla olurken, hayvan figürlü, insan figürlü ya da bitki figürlü olanlarının yanı sıra dini biblolar da bulabilmek mümkündür. Örneğin; Allah ya da Muhammed (s.a.v.) yazılı biblolar, Esma’ül Hüsna yazılı biblolar dini hediyelik biblo modelleri olarak gösterilebilmektedir.

Biblo Modelleri Nelerdir?

Biblo modelleri oldukça geniş bir ağa sahip olurken, genellikle insanlar tarafından modern biblolar dikkat çekmektedir. Büyük salon bibloları, masa üstü minik biblolar ya da antre, banyo gibi yerlerde tercih edilen büyük biblolar, insanların en çok tercih ettiği biblo modelleri arasında yer almaktadır.

Bunun yanı sıra duvar dekorasyonunda da tercih edilebilecek birbirinden farklı biblo modelleri bulunabilmektedir. Çoğunlukla küçük ya da büyük biblolar kategorisinde değerlendirilen bu modeller, melek figürü, şeytan figürü ya da insan figürüne sahip olabilmektedir.

Bu gibi modellerde biblo fiyatları model, boyut ve işçilik gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterse de, piyasada ucuz biblolar bulabilmek de mümkündür.

Birbirinden Şık Dini Hediyelik Biblolar Hedisam’da!

Hedisam bünyesinde de bulabilmenin mümkün olduğu modern biblolar, genellikle fiyat bakımından uygun olması ile dikkat çekmektedir. Bu nedenle de ucuz biblolar olarak ifade edilen bu modeller, her insanın bütçesine hitap edebilmektedir.

Öte yandan Hedisam’ın en çok tercih edilen biblo modelleri daha çok hediyelik dini süs eşyaları olarak ifade edilmektedir. Özellikle de farklı renk ve boyutlardaki Esmaül Hüsna yazılı biblolar bulunduğu ortama manevi bir hava kazandırırken, Allah ve Muhammed yazılı biblolar ile 3’lü saat şeklindeki biblolar da büyük rağbet görebilmektedir. Sizlerde piyasadaki en uygun biblo fiyatları ile avantajlı bir alışveriş isterseniz Hedisam’ı ziyaret edebilirsiniz.