Mevlit Hediyelikleri

Mevlit Hediyelikleri

Günümüzde pek çok Müslüman, sahip olduğu nimetlere şükretmek ya da istediği herhangi bir niyet için mevlüt okutmayı arzulamaktadır. Örneğin; dünyaya gelen bir bebek, askere gidecek olan bir genç, yeni alınan ev ya da sünnet olan çocuk için mevlüt okutulabilmektedir. Bu gibi durumlarda eve davet edilen yakınlara mevlüt hediyelikleri sunulması gerekmektedir. Tesbihler, takkeler, dua kitapları ya da isme özel hediyelikler, ideal birer mevlüt hediyelikleri olabilmektedir.

Bebek Mevlüt Hediyelikleri Nelerdir?

Bebek mevlüt hediyelikleri yeni doğan bebekler için okunan mevlütlerde sunulmaktadır. Genellikle isme özel tesbihler, Yasin cüzleri ve mini dua kitapları bebek mevlüt hediyelikleri olarak tercih edilebilmektedir.

Sünnet Hediyelikleri Nelerdir?

Sünnet hediyelikleri, sünnet olan çocuklar için gelen misafirlere sunulmaktadır. Bu gibi dini programlarda da isme özel kadife kaplamalı dua kitapları, Yasin-i Şerif, Kur’anı Kerim ve gül kokulu tesbihler sünnet hediyelikleri olarak tercih edilebilmektedir.

Toptan Mevlit Hediyelikleri Nereden Alınır?

Hedisam bünyesinde kolaylıkla bulunabilen toptan mevlüt hediyelikleri, oldukça makul fiyatlarlal alıcılarına sunulmaktadır. Üstelik birbirinden farklı özellik ve kalitede tesbihler, seccadeler, tülbentler, eşarplar, esanslar, takkeler, kolyeler, yüzükler ve kınalar da yine mevlüt hediyelikler olarak satın alınabilmektedir. İhtiyaç sahipleri tercihe göre bu ürünleri paket halinde satın alabilmekte ya da dilediği bir ürünü toptan sipariş edebilmektedir.

Mevlüt hediyeliği satın al işlemini gerçekleştirebilmek için öncelikle hedisam.com adresini ziyaret ederek ilgili kategoriyi incelemek gerekir. Bu sayede dilediğiniz hediyeliği kolaylıkla satın alabilirsiniz.