Gösterilen sonuç sayısı: 2

Sayfa Başı 9 12 18 24

Bilezik

Kullanımı tarihte oldukça eski yıllara dayanan bilezik, kadınların severek takmış olduğu bir aksesuar türüdür. Genellikle altın, gümüş, alüminyum ya da bunun gibi madeni materyallerden elde edilen bilezik modelleri plastik yapıda da olabilmektedir. Özellikle de çocuk bilezik modelleri plastikten elde edilirken, imitasyon olarak üretilen modelleri bulabilmek de mümkündür.

Bilezik Nedir?

Altın, gümüş ya da bakır türü madenlerin işlenmesi ile elde edilen ve el bileklerin takılan takılara bilezik adı verilmektedir. Yetişkin kadınların ve kız çocuklarının sıklıkla kullanmış olduğu bilezik modelleri, altın renk bilezik ya da plastik bilezik olarak farklılık gösterebilmektedir.

Modeline ve çeşidine göre farklı çocuk bilezik fiyatları ile alıcılarına sunulan bu aksesuarlar, yetişkinler için de uygun fiyatlara sahiptir. Bu nedenle de pek çok insanın günlük yaşamında kullanmış olduğu bir bilezikleri 7’den 70’e her insanın bileğinde görebilmek de mümkündür.

Çocuk Bilezik Modelleri Nelerdir?

Çocuk bilezik modelleri çeşitlilik gösterebilirken, Hedisam bünyesinde karşımıza çıkan modelleri genellikle altın rengi, renkli taşlarla süslenmiş, boncuklu ve ayarlı bilezik modellerdir. Bu modellerdeki çocuk bilezik fiyatları oldukça uygun olurken, hedisam.com adresi üzerinden toplu olarak satın alabilmek mümkündür.

Hedisam.com pek çok hediyelik eşya alternatifi içerisinde sunmuş olduğu bu bilezik modellerini uygun koşullarda avantajlı olarak satışa çıkarmaktadır. Sizlerde hediyelik olarak fazladan ihtiyaç duyduğunuz bu bilezik modellerini hedisam.com adresi üzerinden temin edebilmek için sitemizi ziyaret edebilir ve kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz.