Blog

İsmi Nebi Tablo Modelleri

İsmi nebi tablo modelleri

Dini tablolar, Müslümanların ev dekorasyonu yaparken oturma odası, salon ve bunun gibi en özel alanlarında kullanmış oldukları dini ev aksesuarları olarak ifade edilmektedir. Günümüzde pek çok Müslümanın evinde, ofisinde, iş yerinde ve hatta mescitlerde görebilmenin mümkün olduğu bu dini tablolar, pek çok farklı malzeme, model ve desenlerde üretilebilmektedir. Peygamber Efendimizin adının yazılı olduğu ve İsmi Nebi olarak nitelendirilen tablolar da, dini tablo modelleri arasında yer almaktadır.

İsmi Nebi Tablo Modelleri

Hedisam tarafından Müslümanların beğenisine sunulan dini tablolardan biri de İsmi Nebi tablo modelleridir. Yuvarlak, oval ve kare tablo modellerinin yanı sıra ayaklı tabak gibi modellerini de bulabilmenin mümkün olduğu İsmi Nebi tablo modelleri, bulunduğu her ortama manevi bir hava kazandırmaktadır.

İsmi Nebi Tablo modellerinde genellikle altın sarısı ve yaldızlı tablolar hakim olurken, bu modellerin ayrıca gümüş varaklı olanları da bulunmaktadır. Her evin dekorasyonunu ve her zevke uyabilecek olan bu tablolar, oldukça makul fiyatlar ile temin edilebilmektedir. Üstelik sevdiklerinizi ziyarete giderken onlar için götürebileceğiniz oldukça şık ve değerli bir dini hediyelik tablo olarak da tercih edilebilmektedir. En güzel İsmi Nebi Tablo modellerini görebilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

En Güzel Dini Tablolar Hedisam’da!

ismi nebi tablo modelleriDini hediyelik tablo denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri de Hedisam’dır. Bir hayli geniş bir hediyelik ürün ve tablo yelpazesine sahip olan Hedisam, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek, ter türlü zevke ve bütçeye hitap edebilecek dini hediyelik tablo modellerini bünyesinde barındırmaktadır. Örneğin; Osmanlı arması ve tuğrası olan tablolar, Allah (c.c.) ve Muhammed (s.a.v.) yazılı tablolar, Ayetül Kürsü, Bereket Duası ve Nazar Ayetlerinin yazılı olduğu tablolar ve bunun gibi daha nicesi, Hedisam tarafından müşterilerine sunulan dini tablolar arasında yer almaktadır.

Hediyelik Eşyalarımızı da Gördünüz Mü?

Tüm bu tablo modellerinin yanı sıra pek çok dibi hediyelik eşya modelleri ile de hizmet veren Hedisam, birbirinden şık ürünlerini alıcılarına sunmaktadır. Çeşitli model ve desenlerde biblolar, çerçeveler, özel yapım tesbihler, doğal taş tesbihler, namaz tesbihleri, takkeler, özel yapım seccadeler ve çeşitli saat modelleri, yine Hedisam’da bulabileceğiniz hediyelik eşyalardan yalnızca bazılarıdır.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir