Blog

En İyi Polyester Tesbih Modelleri

En iyi polyester tesbih modelleri

Tesbihler, Müslümanların namaz sonrasında ya da normal zamanlarda ibadet yaparken kullanmış oldukları, belirli bir sayıdaki taneden ve imameden meydana gelen ibadet aracı olarak ifade edilmektedir. Geçmişten günümüze kadar kullanılagelen bu araçlar, kullanım amacına göre tesbih çeşitleri olarak ayrılmaktadır. Örneğin; günlük kullanımlarda 33’lü tesbihler, namaz sonrası kullanımlarda 99’lu tesbihler, bir de 1000’li tesbihler bulunmaktadır. Polyester tesbihler de, plastik türevi bir madde olan polyesterden elde edilmektedir.

Polyester Tesbih Özellikleri Nelerdir?

Polyester tesbih özellikleri çeşitlilik gösterebilmektedir. İşlenmesi kolay ve maliyeti daha az olan polyester tesbihler, hemen hemen her zevke ve bütçeye hitap edebilme özelliği taşımaktadır. Bunun ile beraber 33’lü ve 99’lu olarak farklı türlerde de üretilebilen bu modeller, fırınlı ve fırınsız olarak da alıcılarına sunulabilmektedir.

Tüm bu özelliklerinin yanı sıra sarı, kahverengi, kırmızı, mor, yeşil, bordo ve siyah gibi birbirinden farklı renk alternatiflerine sahip olmaları, yuvarlak, arpa ve kare kesim olarak üretilebiliyor olmaları ve ideal bir hediyelik olabilmesi, polyester tesbih özellikleri arasında yer almaktadır.

Neden Almalısınız?

en iyi polyester tesbih modelleri 1Hedisam tarafından müşterilerine sunulan bu polyester tesbih modelleri, oldukça farklı renk, model ve tür alternatifine sahiptir. Cıvıl cıvıl renklerden pastel renklere ya da asilliği simgeleyen siyah rengine varana kadar her renkte bulabilmenin mümkün olduğu bu tesbihler, farklı kesim modelleri ile de hem kullanım kolaylığı sağlamakta, hem de her zevke hitap edebilmektedir. Örneğin; Fırınlı Polyester İri Boy Aksesuarlı Tesbih modelinde sarıdan kırmızıya geçişin gerçekleştirildiği bir model ile karşılaşılmaktadır. İri boyutlarda tanelere sahip olması özellikler yaşlı kesiminin kullanımını kolaylaştırırken, aksesuara sahip olması da genç kesime hitap etmektedir. Bu gibi nedenler, polyester tesbihleri cazibeli kılmaktadır.

Yakınlarınıza Hediye Edebilirsiniz!

Diğer pek çok tesbih modelleri arasında renkleri, süslemeleri ve farklı modelleri ile oldukça dikkat çeken polyester tesbihler, hemen hemen herkesin beğenisini toplamaktadır. Bu nedenle de sevdikleriniz için ideal bir hediyelik tesbih olabilme niteliği taşıyan bu tesbihler, dar bütçelileri dahi zorlamayacak kadar uygun fiyatlarla alıcılarına sunulmaktadır. Üstelik Hedisam, dileyen müşterilerine hediye paketi olarak da gönderim imkanı tanırken, ülkenin hemen her kesimindeki müşterilerine kaliteli bir hizmet sunabilmektedir.

Diğer teşbihlerimizi de görmek isterseniz, sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir