Blog

Kün Fe Yekün Yazılı Tablo Modelleri

Kün Fe Yekün Yazılı Tablo Modelleri

Dini tablolar, insanların ev dekorasyonunda kullanmış olduğu ve evin ortamına manevi bir hava katan dini ev aksesuarları olarak ifade edilmektedir. Günümüzde oldukça sık kullanılan bu tabloların, aynı zamanda evi ve o evde yaşayanları kötülüklerden koruduğuna inanılmaktadır.

Kün Fe Yekün Yazılı Tablo Modelleri

Günümüzde pek çok evde oldukça büyük ve önemli bir yere sahip olan dini tablolar, pek çok farklı renk, model ve desenlerde olabilmektedir. Kün Fe Yekün yazılı tablo modelleri de, dini tablo modellerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Hedisam tarafından alıcılarına sunulan Kün Fe Yekün yazılı tablo modelleri, oldukça şık ve gösterişli bir tasarıma sahiptir. Altın sarısı bir çerçeveye sahip olan bu modellerde, yine altın sarısı yaldızlı bir taban üzerine kırmızı ve siyah renklerle Kün Fe Yekün yazılıdır. Kün Fe Yekün’ün anlamı ise, “Allah her şeye kadirdir. Ol der ve olur!” Oldukça değerli bir anlama sahip olması, bulunduğu evlerin ortamına da manevi bir hava kazandırmaktadır.

En Güzel Dini Hediyelik Tablo Modelleri Hedisam’da!

kun fe yekun yazili tablo modelleriHedisam bünyesinde alıcılarına sunulan dini tablolar yalnızca Kün Fe Yekün yazılı tablolar değildir. Bunun ile beraber pek çok dini hediyelik tablo modelini Hedisam’da bulabilmek mümkündür. Örneğin; Allah (c.c.) ve Muhammed (s.a.v.) yazılı tablolar, Esmaül Hüsna, Ayetül Kürsü, Osmanlı Arması, sancağı, tuğrası, Nazar Ayetleri, Bereket Duası ve bunun gibi pek çok tablo modeli, dini hediyelik tablo modelleri arasında yer almaktadır.

Tercih edilen her türlü dini hediyelik tabloları güvenli bir şekilde alıcısına teslim etmek isteyen Hedisam, tablolarını özel kutularda ve sarılı bir şekilde göndermektedir. Ayrıca hediyelik olarak tercih edenlere hediye paketi ile de gönderim yapılabilmektedir.

Dini Hediyelik Eşyalarımızı da Gördünüz Mü?

Tabloların yanı sıra Hedisam bünyesinde pek çok dini hediyelik eşya da bulunmaktadır. Masa saatleri, büyük boy ayaklı saatler, biblolar, tablolar, çerçeveler, Zemzem suyu seti, tesbihler, takkeler, seccadeler, yazmalar, esanslar ve bunun gibi pek çok ürün, Hedisam’ın dini hediyelik ürünlerine birer örnek olarak gösterilebilmektedir.

Her türlü hediyelik eşya alternatifi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir