Diğer Kitaplar

Abdest Namaz Kitabı
Abdest namaz kitabı, Müslümanlara ve yeni Müslüman olanlara nasıl abdest alacağını ve namaz kılacağını gösteren küçük bir kitapçıktır. Günümüzde pek çok insanın ihtiyaç duyduğu ve her evde, camide, mescitte bulunması gereken abdest namaz kitabı, aynı zamanda bilinmesi gereken duaları, sureleri ve hatta gusül abdestinin tarifini de içermektedir.
Abdest Namaz Kitabı Nedir? Ne İşe Yarar?
Günümüzde insanların İslamiyet’in gerekliliklerini taşıması, namazı ve abdesti bilip görevlerini yerine getirmesi için önemli bir ihtiyaç olarak ifade edilen abdest ve namaz kitabı, içeriğinde duaların, namaz abdestinin, boy abdestinin, abdest alırken okunması gereken duaların, namaz surelerinin ve bu gibi bilgilerin yer aldığı küçük boylu bir kitapçıktır. Piyasada sıklıkla karşılaştığımız ve herkesin sahip olması gereken Abdest namaz kitabı fiyatları çoğu zaman oldukça uygun olduğundan her bütçeye hitap edebilmektedir.
En Kaliteli Abdest Namaz Kitabı Hedisam’da!
Hedisam.com tarafından da alıcılarına sunulan bu kitapçık, site üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilen namaz kitabı satın al işlemi ile adresinize ulaştırılabilmektedir. Daha çok küçük boyutlarda olan, çantalarda ve hatta cepte de taşınabilen bu resimli namaz kitabı sayesinde beş vakit namazın şartlarını ve İslamiyet’in gerekliliklerini öğrenebilmek mümkündür.

Üstelik ihtiyaç halinde toptan namaz kitabı olarak satış gerçekleştiren Hedisam, bu şekilde piyasanın en uygun namaz kitabı fiyatlarını müşterilerine sunabilmektedir. İhtiyacınız olan bu gibi ürünlerde namaz kitabı satın al işlemi için ya da abdest namaz kitabı fiyatları hakkında bilgi edinebilmek için hedisam.com adresini ziyaret edebilirsiniz.