Hatmi Şerif Cüz Kur'an-ı Kerim

Gösterilen sonuç sayısı: 2

Sayfa Başı 9 12 18 24

Hatmi Şerif Cüz Kuranı Kerim

Hatmi Şerif Cüz Kuranı Kerim, mukabelelerde ya da günlük hayatta Müslümanlara kolaylık sağlaması amacıyla hazırlanan bir Kuranı Kerim modelidir. Özellikle de kadınlar tarafından sıklıkla kullanılan modellerden Hatmi Şerif Cüz Kuranı Kerim, toplamda 30 cüzün farklı kitapçıklar halinde basılması ile elde edilmektedir.

Hediyelik Hatmi Şerif Cüz Kuranı Kerim Modelleri

Genellikle dini hediyeler kategorisinde yer alan bu Hatmi Şerif Cüz Kuranı Kerim modelleri, Müslümanların birbirine sunmuş olduğu en kıymetli, manevi değeri yüksek bir hediyelik olarak değerlendirilmektedir. Onlarca farklı model seçeneği bulunan bu Kuranı Kerim’de, sarı, kırmızı, yeşil ve bordo renk alternatifleri ile deri kılıf seçenekleri bulunabilmektedir.

Öte yandan Müslümanların rahat görebilmesi ve dolayısıyla kolay okuyabilmesi amacıyla farklı boyutlarda da üretilebilen bu dini hediyeler, bez ciltli, koruma kılıflı ve çantalı modelleri ile de alıcılarına sunulmaktadır.

Toptan Hatmi Şerif Kuranı Kerim Hedisam.com’da!

Hemen hemen her türlü toptan dini hediyelik ürünler ile hizmet veren hedisam.com, aynı zamanda Hatmi Şerif Cüz Kuranı Kerim modellerini de ihtiyaç sahiplerine toplu olarak sunabilmektedir. Dolayısıyla diğer pek çok firmaya kıyasla daha uygun koşullarda toptan dini hediyelikler sunan Hedisam, e-ticaret sitesi üzerinden almış olduğu siparişleri kısa sürede yerine ulaştırabilmektedir.

Sizlerde ihtiyacınız olan her türlü dini ürün ya da Hatmi Şerif Cüz Kuranı Kerim modelleri için hedisam.com adresini ziyaret edebilir ve dilediğiniz ürünü kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.