Kur'an-ı Kerim Kalemi

Kuranı Kerim Kalemi

Kuranı Kerim kalemi, kutsal kitabımızı okumasını bilmeyen, yavaş okuyan ya da okumasını ilerletip hatmetmek isteyen Müslümanlar için ayeti kerimeleri ve sureleri kendiliğinden okuyabilen bir kalemdir. Müslümanlara büyük kolaylık sağlayan ve yardımcı olması amacıyla tasarlanan bu kalem, günümüzde pek çok insan için önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu nedenle de piyasada pek çok Kuran okuyan kalem bulabilmek mümkündür.

Kuranı Kerim Kalemi Nedir?

Müslümanlara tecvitli Kuran okumasını öğretmek amacıyla tasarlanan Kuranı Kerim kalemi, akıllı cihaz sistemine sahip olan ve üzerinde tutulduğu ayeti kerimeleri kendiliğinden okuyan bir cihazdır. Kalem şeklinde olduğundan Kuran okuyan kalem olarak ifade edilen bu ürün, Müslümanların Kuranı Kerim okuyabilmelerini, hatmedebilmelerini ve okumasını ilerletebilmesini sağlayan bir yardımcıdır.

Kuran okuyan kalem modelleri genellikle özel tasarlanan Kuranı Kerim modelleri ile beraber satışa sunulurken, aynı zamanda set olarak da hazırlanabilmektedir. Bu sayede cihaz için şarj cihazı, ElifBa cüzü ve Cevşen-i Kebir gibi ürünlere de uygun koşullarda sahip olunabilmektedir.

Kuran Okuyan Kalem Hedisam’da!

Hedisam tarafından da alıcılarına sunulan bu kalem modelleri, piyasanın en uygun Kuranı Kerim kalemi fiyatları ile dikkat çekmektedir. Genellikle set olarak ihtiyaç sahiplerine sunulan bu modeller, yeşil ve lila renk seçeneklerine sahiptir.

Kuran okuyan kalem setinin içeriğine bakılacak olursa; özel mıknatıslı kutu, cevşenül kebir kitabı, Elifba cüzü, şarj aleti, kolay kullanım kartı, namaz kartelası ve kulaklık gibi yardımcı elemanlar bulunmaktadır. Sizlerde en uygun Kuranı Kerim kalemi fiyatlarını görebilmek ve seti satın alabilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.