Blog

Lalegül Tablo Modelleri Hedisam’da!

Lalegül Tablo Modelleri Hedisam’da

Dini tablolar, günümüzde ev dekorasyonuna önem veren ve evinde manevi bir hava dolaşmasını isteyen Müslümanların kullanmış olduğu bir tür dini ev aksesuarları olarak ifade edilmektedir. Neredeyse hemen hemen her Müslümanın evinde bulunan aksesuarlardan bu dini tabloların, bulunduğu ortamlara manevi bir hava kattığı düşünülürken, aynı zamanda evi ve evdekileri koruyucu bir etki gösterdiğine de inanılmaktadır.

En Güzel Lalegül Tablo Modelleri Hedisam’da!

Lalegül tablo modelleri, Müslümanların evlerinde bulundurdukları ve ev dekorasyonuna katkı sağlayan dini tablolardan biridir. Hedisam tarafından alıcılarına sunulan ve piyasadaki en güzel Lalegül Tablo Modelleri olmaya aday olan bu tablolar, sade ya da Ayetli modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Örneğin; Lalegül Ayetli Tablo Modeli’nde 3 adet lale bulunurken, iki lalede Allah (c.c.) ve Muhammed (s.a.v.) yazmakta, diğer lalede ise Kur’anı – ı Kerim’den ayetler yazmaktadır. Oldukça dikkat çekici bir modele sahip olan bu tablo, altın sarısı rengi ile alıcılarına sunulurken, içeriğinde herhangi bir kanserojen madde bulunmamaktadır.

Öte yandan Lalegül Tablo Modellerinden bir diğerinde ise iki adet lalegül motifi bulunmaktadır. Lalegül vazolu tablo olarak bilinen, Altın sarısı ve gümüş renk alternatifleri bulunan bu model, her ortama ayak uydurabilecek niteliktedir.

Dini Tablo Modelleri

lalegul tablo modelleri hedisamdaHedisam tarafından müşterilerinin beğenisine sunulan tablolar yalnızda Lalegül Tablo Modelleri ile sınırlı değildir. Osmanlı tuğralı, armalı, Ayetli, Dualı ve bu tarzda yüzlerce tablo modeli Hedisam bünyesinde alıcılarına sunulmaktadır. Üstelik her boyuttan ve her renkten alternatiflere sahip olan bu tablolar, sevdiklerinize verebileceğiniz dini hediyelik tablo modelleri olarak da tercih edilebilmektedir.

Hediyelik Eşyalarımızı da Gördünüz Mü?

Tüm bu tablo modellerinin yanı sıra Hedisam bünyesinde sevdiklerinize verebileceğiniz dini hediyelik eşya yelpazesi oldukça geniş olmasıyla bilinmektedir. Örneğin; sevdiğiniz bir yakınızın evine ziyarete giderken boş gitmek istemeyenler için yüzlerce hediyelik eşya bulabilmek mümkün olurken, biblolar, masa saatleri, ayaklı dekoratif saatler, duvar saatleri, Osmanlı tabloları gibi hediyelikler bulunabilmektedir. Öte yandan genel bir hediye aradığınızda özel yapım ve özel işçilikli tesbihler, takkeler, yazmalar, seccadeler ve bunun gibi daha nice ürün, hediyelik eşya olarak tercih edilebilmektedir.

Hedisam’ın müşterilerine sunmuş olduğu tüm tablo modelleri ve hediyelik eşyalar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir