Blog

Özel İşçilikle Hazırlanmış İri Boy Tesbih Modelleri

Ozel iscilikte hazırlanmıs iri boy tesbih modelleri

Tesbihler, Müslümanların namaz kıldıktan sonra ya da diğer zamanlarda Allah’ı zikretmek ve ibadet etmek amacıyla kullanmış oldukları bir ibadet aracı olarak tanımlanmaktadır. Geçmişten günümüze kadar kullanılagelen bu ibadet araçları, kullanım amacına göre tesbih çeşitleri olarak ayrılmaktadır. Örneğin; namaz sonrası kullanılan 99’lu tesbihler ve günlük olarak kullanılan 33’lü tesbihler, tesbih çeşitleri arasında yer almaktadır. İri boy tesbih modelleri ise, günümüzde oldukça sık tercih edilen tesbih modelleri arasında yer almaktadır.

Özel İşçilikle Hazırlanmış İri Boy Tesbih Modelleri Hedisam’da!

İri Boy Tesbih Modelleri, Hedisam tarafından müşterilerine sunulan modellerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Tesbih tanelerinin iri boy olması özellikle yaşlılarda kullanım kolaylığı sağlarken, aksesuarlı modelleri ise daha çok gençlerin ilgisini çekmektedir.

Öte yandan pek çok farklı kesimde modele rastlayabilmenin mümkün olduğu iri boy tesbih modelleri, genellikle polyester malzemeden elde edilmektedir. Bu modellerin her biri özel işçiliklerle üretilirken, koç ve bufalo boynuzu iri boy tesbihler ise, ayrı bir işçilikle hazırlanmaktadır. Dolayısıyla en güzel ve en özel iri boy tesbih modellerini Hedisam’da bulabilmek mümkündür.

En Güzel Tesbih Modellerini Hedisam’da Bulabilirsiniz!

ozel iscilikle hazirlanmis iri boy tesbih modelleriHedisam yalnızca İri Boy Tesbih Modelleri ile hizmet vermezken, bünyesinde ayrıca yüzlerce farklı tesbihe de yer vermektedir. Bunların büyük çoğunluğunu özel işçilikle üretilen tesbihler oluşturmaktadır. Örneğin; deve kemiği, fil dişi, bufalo ve koç boynuzu, abanoz, kuka ve gümüş işlemeli tesbih modelleri, Hedisam’ın en çok rağbet gören modelleri arasında yer almaktadır.

Bunun ile beraber her bütçeye hitap edebilecek daha farklı tesbih modelleri de bulunabilmektedir. Birbirinden farklı ve renkli arpa kesim, kare kesim ya da yuvarlak kesim tesbih modelleri Hedisam’da bulunurken, bu modeller genellikle sevdikleriniz için ideal bir hediyelik tesbih olarak değerlendirilebilmektedir.

Hediyelik Tesbih Modellerimizi de Gördünüz Mü?

Hac ve umre gibi kutsal vazifelerini yerine getirdikten sonra memleketlerine dönen ya da çocuğu, gelini, askeri ve bunun gibi nedenlerden dolayı mevlüt okutmak isteyenler, misafirlerine verebilecekleri ideal ve şık bir tesbih arayışına girmektedir. Bu gibi durumlarda müşterilerine hizmet sağlayan Hedisam, birbirinden şık ve süslü tesbih modellerini toplu bir şekilde hac, umre ve mevlüt hediyelikleri olarak satışa sunmaktadır. Örneğin; gül kokulu ve aksesuarlı tesbih modelleri bir hayli şık ve değerli bir hediyelik olurken, bu modelleri bir deste halinde satın alabilmeniz mümkündür. Bu gibi ihtiyaçlarınız için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir