Düz Seccade

Düz Seccade

Seccade, Müslümanların namaz kılarken secde ettiği yerin temizliğinden emin olabilmek amacıyla kullanmış olduğu bir yaygı ya da halı türüdür. Günümüzde birbirinden farklı seccade modelleri bulabilmek mümkün olurken, düz seccade modelleri de en sık tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Seccade Nedir?

İslam dininde önemli bir yere sahip olan seccade, insanların namaz kılarken yere sermiş oldukları ve üzerinde bir insanın namaz kılıp secde edebilecekleri büyüklükte olan bir halı, kilim ya da bunun benzeri yer örtüsü olarak tanımlanabilmektedir. Önemli bir ihtiyaç olarak kullanılan seccade farklı modellere sahip olurken, günümüzde en çok tercih edileni ise düz seccade modelleridir. Diğer modeller arasında uygun olması ile bilinen düz seccade fiyatları aynı zamanda her bütçeye de hitap edebilmektedir.

Düz Seccade Modelleri Nelerdir?

Seccadeler kendi aralarında da pek çok farklı çeşide sahip olması ile bilinir. Halı seccade, kilim seccade, kadife seccade de seccade çeşitlerinden bazıları olarak gösterilebilmektedir. Desensiz halı seccade insanların en çok tercih ettiği modellerden biri olurken, sade bir modele sahip olduğundan dikkat dağıtmadan kullanılabilmeyi sağlamaktadır.

Hemen hemen her evde yer alan bu modellerde desensiz seccade fiyatları çoğu zaman uygun olmasıyla bilinir. Dolayısıyla hediyelik olarak da tercih edilen bu modellerde her bütçeye uygun düz ve kadife seccade fiyatları bulunabilirken, toptan seccade alımı da gerçekleştirilebilmektedir.

Hedisam.com müşterilerinin ihtiyacına cevap verebilmek adına toptan seccade satışı gerçekleştiren bir firma olurken, satın alınan her ürün adrese kadar gönderilebilmektedir. Sizlerde en uygun düz seccade fiyatları ve şık modeller için Hedisam’ı ziyaret edebilirsiniz.