Koç Boynuzu Tesbihler

Tek bir sonuç gösteriliyor

Sayfa Başı 9 12 18 24

Koç Boynuzu Tesbihler

Koç boynuzu tesbih, günümüzde pek çok tesbih tutkununun koleksiyonunda yer verdiği modellerden biridir. Adından da anlaşılacağı üzere koçların boynuzundan elde edilen bu tesbihler, pek çok farklı özelliği ile dikkat çekmektedir. Nadir bulunuyor olması ve özel işçiliklerle üretilmesi de koç boynuzu teşbihi özel kılmaktadır.

Koç Boynuzu Tesbih Nedir?

33’lü tesbih modelleri arasında yer alan koç boynuzu tesbih, günümüzde pek çok insanın dikkatini çeken bir modeldir. Çeşitli nedenlerle ölen koçların boynuzlarının işlenmesi ile elde edilen bu koç boynuzu tesbih çekildikçe insanın huzura ermesini ve rahatlayabilmesini sağlamaktadır. Genellikle sade tasarımlara sahip olan koç boynuzu tesbih modelleri fiyat bakımından biraz daha pahalı olurken, pek çok insan bu tesbihleri koleksiyonu için satın almaktadır.

Koç Boynuzu Tesbih Nerede Bulunur?

Koç boynuzu tesbih modelleri pek çok mağaza ya da e-ticaret sitesinde bulunurken, hedisam.com da bu sitelerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Hedisam bünyesindeki koç boynuzu tesbih fiyatları piyasaya göre daha uygun olurken, en özel modelleri bu sites üzerinden bulabilmek mümkündür.

Koç boynuzu tesbih faydaları da insanları bu tesbih konusunda ikna ederken, insanların sağlıkları konusunda şaşırtıcı etkiler gösterebilmektedir. Üstelik ihtiyaç durumunda Hedisam tarafından toptan tesbih olarak da satılabilen koç boynuzu tesbihler, en uygun koşullarda adresinize kadar ulaştırılabilmektedir.

Hedisam üzerinden koç boynuzu tesbih modellerini görebilmek, toptan tesbih temin edebilmek ve tesbih satın al işlemini gerçekleştirebilmek için hedisam.com adresini ziyaret edebilirsiniz.