Blog

Tesettür Giyimde Eşarp, Başörtüsü ve Şal Modelleri!

tesettur giyimde esarp basortusu ve sal modelleri

Artık tesettür modası o kadar hızlı gelişiyor ki her dönem farklı bir tesettür modeli ortaya çıkabiliyor. Daha önce tülbentlerden oluşan tesettür modelleri yerine daha sonra kare başörtüsüne şimdi ise yeni şal modellerine bırakmış durumda. Her geçen gün internet üzerinden yeni şal modellerini ve şal bağlama modellerini görüp öğrenebiliyoruz. Herkesin zevkine göre çıkan yeni şal modelleri tesettürlü hanımların kombinleri için de yeni alternatifler oluşturmakta.

Bundan birkaç yıl öncesine kadar tek tip başörtüsü ve şal modelleri varken şu an her yaşa ve her tarza hitap eden şal modelleri karşınızda. Her mevsim ve her kombin için uygun şal modelleri tesettürlü hanımlar için artık bir tık kadar uzakta.

Şal modellerini araştırmaya başladığınızda artık hayal bile edemeyeceğiniz kadar çok çeşide sahip olduğunu göreceksiniz. Şal çeşitleri olarak, saçaklı eşarp modelleri, güpürlü şal modelleri, püsküllü şal modelleri gibi birçok şal modeli bulunmaktadır. Her şal modelinin ayrı bir tarza uyumu ve aynı zamanda ayrı bir şıklığı bulunur. Tesettürlü hanımların kombinlerinin şık olması için gerekli şal modellerini kullanarak kombinlerini tamamlamaları gerekir.

Her Mevsim İçin Ayrı Başörtüsü ve Şal Modelleri

tesettur giyimde esarp basortusu ve sal modelleri 1Hacca gidip dini vecibesini yerine yetirmek isteyen hanımlarımızın da bilindik şal modellerinden daha farklı olan hacı örtüsü kullanmaları hem kutsal görevlerini yerine getirecekleri Mekke ve Medine’ nin sıcağında hacılarımızın ferahlıkla dini vecibelerini yerine getirmelerini sağlayacaktır.

Ayrıca kış aylarında başınıza örttüğünüz farklı şal modelleri ve eşarp modelleri kışın kulaklarınızın soğuktan etkilenmesini önleyerek aynı şekilde boyun kısmınızdan da soğuk havanın girmesini önler. Yaz ayları için de istediğiniz şal modellerinin yanı sıra yazma modellerini ve eşarp modellerini de kullanabilirsiniz. Yaz aylarında da seçtiğiniz şal modelleri ve eşarp modelleri saçlarınızın toplu olmasını sağlayarak fazla terlemeyi önler.

İstediğim Şal Modellerini Nereden Bulabilirim?

Ceketiniz ya da feraceniz ve pantolonunuzla size harika bir kombin yaratacak olan farklı renk ve desenlerdeki şal modelleri fiyatları da el yakmayacak cinsten. Her cebe, yaşa ve tarza uygun şal modelleri için sitemize göz atmanız yeterli. En uygun şal modelleri fiyatları en kaliteli şekilde ve renk seçenekleri ile “Hedisam”da bulabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir