Blog

Namaz Tesbih Modelleri!

Namaz tesbih modelleri

Namaz tesbihi, adından da anlaşılacağı üzere Müslümanların namazdan sonra kullanmış oldukları ve Allah’ı zikretmeye yardımcı olan bir araç olarak ifade edilebilmektedir. Günümüzde oldukça sık olarak kullanılan tesbih çeşitleri arasında yer alan namaz tesbihleri, 99 adet tane ve bir imameden meydana gelmektedir.

Tesbih Çeşitleri Nelerdir?

Tesbih çeşitleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Katalin tesbihler, kehribar tesbihler, inci tesbihler, plastik tesbihler, kuka tesbihler ve hatta deve kemiği tesbihler birer tesbih çeşidi olarak gösterilebilmektedir.

Bugün yüzlerce tesbih üreticisi, her bir tesbih türünün üretimini gerçekleştirmektedir. Bu tesbihlerden bazıları doğal taşlardan elde edilmesi ile ibadetlere yardımcı olmasının yanı sıra insan sağlığına da büyük ölçüde fayda sağlayabilmektedir. Bu gibi tesbihler aynı zamanda Müslümanların birbirine verebileceği en ideal ve anlamlı bir hediyelik tesbih olarak tercih edilebilmektedir.

En Şık Namaz Tesbih Modelleri

Namaz Tesbih Modelleri 1Namaz tesbih modelleri günümüzde oldukça fazla alternatife sahip olması ile bilinmektedir. Her türden tesbihin onlarca farklı modeli bulunurken, tesbihlerin kesim tarzı bu modellerin temelini oluşturmaktadır. Arpa kesim, yuvarlak kesim ve damla kesim modeller, namaz tesbih modelleri olarak gösterilebilmektedir.

Namaz tesbih modelleri bu kadarla sınırlı kalmazken, her bir tesbih çeşidi bir model olarak da gösterilebilmektedir. Dolayısıyla kukadan ağaç tesbihlere, doğal taş tesbihlerden inci tesibihlere, katalinlerden taş süslemesi görünümlü plastik tesbihlere varana kadar onlarca farklı namaz tesbih modelleri bulabilmek mümkündür. Üstelik bu gibi modellerde tesbih fiyatları da oldukça uygun olabilmektedir.

İhtiyacınız Olan Namaz Tesbihlerini Hedisam’da Bulabilirsiniz!

Hedisam.com, uzun zamandır dini ve hediyelik eşyalar alanında faaliyet gösteren bir e – ticaret sitesi olarak bilinmektedir. Binlerce ürün yelpazesine sahip olan Hedisam, birbirinden şık ve kaliteli namaz teşbihlerini de bünyesinde barındırmaktadır.

Hedisam bünyesinde yer alan namaz tesbihleri, tercihe göre ideal bir hediyelik olarak da tercih edilebilmektedir. Üstelik daha uygun koşullarda müşterilerinin hac, umre ve mevlüt hediyelikleri satın alabilmesi için toplu olarak da satış gerçekleştirebilmektedir. Örneğin; hav hediyelik paketlerinin içeriğinden takke, seccade gibi ürünlerin yanı sıra tesbih de bulabilmek mümkün olurken, ayrıca 10’lu ya da daha büyük paketler halinde de tesbih satın alabilmek mümkündür.

Sizlerde ihtiyacınız olan namaz teşbihlerini satın alabilmek ya da tesbih fiyatları hakkında bilgi edinebilmek için Hedisam’ı ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir