Blog

Tüm Renkleriyle 99’lu Tesbih Modelleri!

Tüm Renkleriyle 99’lu Tesbih Modelleri

Tesbih, İslam dininde ayrı bir yere sahip olan ibadet aracı olarak görülmektedir. Günümüzde her zevke ve bütçeye hitap eden tesbih çeşitleri bulunurken, 99’lu tesbih modelleri de bu çeşitlerden biridir.

99’lu tesbihler, genellikle namazdan sonra çekilecek olan tesbih için kullanılmaktadır. 3 adet 33’lük boncuk bölümlerinden meydana gelen ve toplamda 99 adet boncuğun dizilmesi ile elde edilen bu tesbihler, namaz sonrasında 33’er defa çekilen Subhanallah, Elhamdülillah ve Allahüekber lafızlarının sayısı açısından kolaylık sağlamaktadır. İnsanlar bu tesbihleri kullanırken en güzel modelleri tercih etmekte ve dolayısıyla tesbih araştırmaları yapmaktadır. İşte Hedisam’ın en güzel 99’lu tesbih modelleri…

Tüm Renkleriyle 99’lu Tesbih Modelleri!

tum renkleriyle 99lu tesbih modelleriHedisam’ın envanterinde birbirinden güzel ve özel 99’lu tesbih modelleri bulabilmek mümkündür. Üstelik bu modellerde her bütçeyi zorlayacak derecede tesbih fiyatları bulunmaktadır.

  • 99’lu Polyester Tesbih Modelleri

Günümüzde en sık rastladığımız ve hemen hemen her evde bulunan 99’lu tesbih modellerinden biri de polyester tesbihlerdir. Tesbih fiyatları açısından uygun olması nedeniyle tercih edilen bu modeller, gerekli işlevi görmektedir. Öte yandan hediyelik olarak da tercih edilen 99’lu polyester tesbih, umreye ve hacca giden ya da mevlüt okutan kişilerin misafirlerine hediye ettiği modellerdendir.

  • 99’lu Büyük Boy Tesbih Modelleri

99’lu büyük boy tesbih modelleri, genellikle yaşlılar tarafından tercih edilen tesbih çeşitlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Hedisam’da en güzel büyük boy tesbihleri bulabilmek mümkündür.

  • 99’lu Fildişi Tesbih Modelleri

99’lu fildişi tesbih modelleri, oldukça özel olarak tasarlanıp üretilen modeller arasında yer almaktadır. Üstelik en özel hediyelik tesbih niteliğine sahip olan bu modeller, beyaz renkte ve sadeliği ile dikkat çekmektedir.

  • 99’lu Katalin Tesbih Modelleri

Günümüzde en çok tercih edilen modellerden biri 99’lu katalin tesbih modelleridir. Katalin tesbihler genellikle mevlüt hediyelikleri olarak tercih edilirken, hemen hemen her evde de bulunmaktadır.

  • 99’lu Zeytin Ağacı Tesbih Modelleri

99’lu zeytin ağacı tesbih özel üretim olan ve özel tesbihler kategorisinde yer alan bir modeldir. Tamamen doğal ve sağlıklı bir üretim olan bu modeller, genellikle tesbih konusuna bir hayli özen gösteren kişiler tarafından tercih edilmektedir.

  • 99’lu İşlemeli Tesbih Modelleri

Bir Müslümanın diğer bir Müslümana verebileceği en güzel hediyelerden biri de 99’lu işlemeli tesbihtir. Daha çok taş ya da gümüş işlemeli modelleri ile karşımıza çıkan bu modeller, şık tasarımları ile dikkat çekmektedir.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir