Blog

Usta İşi Kehribar Tesbih Modelleri!

Usta isi kehribar tesbih modelleri

Günümüzde oldukça büyük bir ağa sahip olması ile bilinen tesbih çeşitleri, her zevkten insana hitap edebilmek üzere tasarlanmaktadır. Özellikle doğada nadir bulunan kehribarın işlenmesi üzerine elde edile usta işi kehribar modelleri hemen hemen her erkeğin ilgi odağı haline gelirken, bu gibi tesbihler genellikle koleksiyonluk olarak tercih edilmektedir.

Tesbih çeşitleri arasında en çok rağbet gören kehribar tesbihler, oldukça değerli oluşu ve sahip olduğu pek çok özelliği ile bu denli ilgi görmektedir. Kehribar tesbihlerin özelliklerinden bahsetmek gerekirse; doğal bir tesbih modeli olması, kullandıkça renk değiştirebiliyor olması, insan sağlığına faydalı olması, vücuttaki stresi atması, bu tesbihlerin en bilindik özellikleridir.

Kehribar Tesbih Çeşitleri Nelerdir?

Kehribar tesbihler, günümüzde insanların sevdiklerine sunabileceği en değerli hediyelik tesbih modellerinden biridir. Pek çok farklı türe sahip olan kehribar tesbihler, toz kehribar, sıkma kehribar, damla kehribar, kazaz püsküllü kehribar ve bu gibi çeşitlere sahip olması ile bilinmektedir.

Kehribar tesbihlerin her biri oldukça özel ve kıymetli tesbihlerdir. Hatta öyle ki, bazı kehribar çeşitleri koleksiyonerlin en nadide parçaları olarak nitelendirilebilmektedir. Dolayısıyla bazı modellerdeki kehribar tesbih fiyatları oldukça pahalı olabilirken, bazıları ise her bütçeye hitap edebilecek şekilde olabilmektedir.

Usta İşi Kehribar Tesbih Modelleri

Usta Isi Kehribar Tesbih Modelleri 1

Normal şartlarda kehribar tesbihlerin her biri ustaların elinden çıkarılmaktadır. Ancak bazı modeller vardır ki, büyük bir uğraş ve profesyonellik istemektedir. İşte bu gibi tesbihler, usta işi kehribar tesbih modelleri olarak gösterilebilmektedir.

Usta işi kehribar tesbih modellerine bazı örnekler göstermek gerekirse; sıkma kehribar tesbihler, damla kehribar tesbihler, Osmanlı kehribar tesbihler ve kazaz püsküllü kehribar tesbihler olarak gösterilebilmektedir. Her biri oldukça kıymetli olan bu tesbihler çoğunlukla usta işçilik gerektirmektedir.

En Şık ve Değerli Kehribar Tesbihler Hedisam’da!

Hedisam, birbirinden şık ve değerli tesbih modellerinin yanı sıra kehribar tesbih modellerini de bünyesinde barındıran bir kuruluştur. E – ticaret sitesi olarak faaliyet gösteren Hedisam, internet sitesi aracılığı ile en değerli ve özel kehribar teşbihlerini alıcılarına sunmaktadır. Normal şartlarda özel bir hediyelik olan bu tesbihler mevlüt hediyelikleri olarak tercihe pek uygun olmasa da, misafirlerine kıymet veren ve maddi gücü yeterli olan kişiler tarafından mevlütlerde de hediyelik olarak sunulabilmektedir.

Sizlerde dilediğiniz modeldeki kehribar tesbihi Hedisam üzerinden sipariş edebilir ve sevdiklerinizin kendisini değerli hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir