Blog

Vazgeçilmeyen Aksesuarlı Tesbih Modelleri!

Vazgeçilmeyen Aksesuarlı Tesbih Modelleri

Tesbih, oldukça eski çağlardan bugüne kadar kullanılagelen bir tür ibadet aracıdır. Tesbih çeşitlerine göre 33 ya da 99 adet boncuğun yan yana dizilmesiyle elde edilen bu araç, çoğu zaman namaz sonrasında çekilmesi gereken zikirlerin adedini belirlemek ya da sair zamanlarda sayılı olarak okunması gereken duaları kolaylaştırmak amacıyla kullanılmaktadır.

Tesbih çeşitli genellikle boncuk adedine ve yapıldığı malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Günümüzde oldukça sık rastlanılan 33’lü tesbihler, 99’lu tesbihler, plastik tesbih, akik tesbih, Oltu Taşı tesbih, doğal taş tesbih ya da kehribar tesbih, tesbih çeşitlerine birer örnek olarak gösterilebilmektedir.

En Şık Aksesuarlı Tesbih Modelleri

vazgecilmeyen aksesuarli tesbih modelleriAksesuarlı tesbih modelleri, günümüzde en çok rastlanılan ve hatta hemen hemen her evde yer alan tesbih modellerinden biridir. Genellikle plastik malzemeden üretilen ve zengin renk alternatifine sahip olan aksesuarlı tesbih modellerinde kristal kesim modelini görebilmek mümkündür. Bu model aynı zamanda Hedisam bünyesinde de oldukça geniş bir ürün yelpazesi olarak karşımıza çıkarken, ideal bir hediyelik ürün olabilme niteliğine sahiptir. Zira hac ve umre gibi kutsal vazifelerini yerine getirdikten sonra kendisini ziyarete gelen yakınlarına hediye arayışında bulunan hacılar için ideal bir hediyelik olabilmektedir.

Bu gibi modellerde kullanılan tesbih aksesuarları ise genellikle altın sarısı ya da gümüş renginde metaller olurken, modelleri değişiklik gösterebilmektedir.

Püsküllü Tesbih Modellerimizi Gördünüz Mü?

Hedisam’ın en şık tesbih modellerinden bir diğer ise püsküllü tesbihlerdir. Genellikle aksesuarlı tesbihlerden sonra en çok tercih edilen tesbih modellerinden püsküllü modeller, fiyat bakımından da oldukça uygundur.

Püsküllü süslemeleri olan tesbihler genellikle mevlüt hediyelikleri olarak satın alınmaktadır. Asker, bebek, ev ya da gelin mevlüdü gibi çeşitli amaçlarla mevlüt okutan kişiler, katılım sağlayan yakınlarına hediye ve ikramlarda bulunurken, bu tür durumlarda püskül modelleri tesbihler ideal bir hediyelik olabilmektedir.

Hediyelik Olarak Bu Tesbih Modellerimizi Tercih Edebilirsiniz

Hedisam’ın hediyelik tesbih yelpazesi oldukça büyüktür. Dilediğiniz renkte ve modelde hediyelik bir tesbih türü bulabilmek mümkün olurken, dilerseniz bu ürünleri toplu olarak satın alabilir ve kar elde edebilirsiniz. Müşterilerini mali açıdan da düşünen Hedisam hediyelik paketler hazırlayarak deste halinde teşbihlerini indirimli olarak sunabilmektedir. En güzel ve en uygun hediye tesbih modellerimiz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir