Bone

Bone, insanların çeşitli amaçlar doğrultusunda saçları örtmek ve toplu kalmasını sağlamak amacıyla kullanmış oldukları bir tür baş örtüsü ya da şapka olarak bilinmektedir. Genellikle penye ya da saten tarzı kumaşlardan üretilen bone modelleri, kimi zaman desenli, kimi zaman desensiz de olabilmektedir. Bu gibi durumlarda ihtiyaç duyulan bone çeşitlerine Hedisam’dan ulaşabilmek mümkündür.

Bone Nedir?

Bone modelleri; çoğunlukla Müslüman kadınların saçlarını toplamak ve görünmesini engellemek amacıyla başörtüsü ya da türbanın iç kısmında kullanmış olduğu bir tür şapka olarak tanımlanmaktadır. Tarihte oldukça eski çağlardan bu yana kullanılmakta olan bone, tesettürün gerekliliklerini yerine getirmeye yardımcı olmaktadır.

Bunun dışında deniz, havuz gibi yerlerde de kullanılmakta olan bone, kauçuk ve benzeri yapıya sahip olan ve saçları saran bir şapka olarak bilinmektedir. Bu gibi yerlerde önemli bir ihtiyaç olarak ifade edilen bone, genellikle tuhafiye ya da hu tarz mağazalarda satılabilmekte ve bone fiyatları değişiklik gösterebilmektedir.

En Kaliteli Boneler Hedisam’da Bulunur!

Kadınların genellikle tesettür bone olarak kullanmış olduğu boneleri Hedisam’da bulabilmek mümkündür. Saten bone, desenli ya da desensiz tesettür bone modellerine sahip olan Hedisam, aynı zamanda müşterilerine en uygun bone fiyatları ile hizmet verebilmektedir.

Tesettürlü kadınlar için günümüzde de önemli bir ihtiyaç haline gelen boneleri en kaliteli ve uygun hali ile alıcılarına sunan hedisam.com, onlarca farklı model ve renk seçeneği ile dikkat çekmektedir. Dilerseniz desensiz, dilerseniz desenli bone modellerini sipariş verebilir, kısa sürede elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.