Halı Seccade

Gösterilen sonuç sayısı: 20

Sayfa Başı 9 12 18 24

Halı Seccade

Günümüzde insanların üzerinde namaz kılmak için kullanmış oldukları seccade, yere serilen ve halı ya da kilim gibi bir yapıya sahip olan yaygı olarak bilinmektedir. İlk kullanılışı tarihte oldukça eski çağlara dayanan seccade, bugün de pek çok camide, mescitte, mecliste ve evde yer almakta, Müslümanlar tarafından ibadet esnasında kullanılmaktadır. Bu denli yaygın olarak kullanıldığından onlarca farklı seccade modeli üretilmekte olup, bunlardan en bilindik ve uzun ömürlü olanı ise büyük boy halı seccade modelleridir.

Halı Seccade Nedir?

Büyük boy halı seccade, bugün pek çok Müslümanın yere serip üzerinde secdeye vardığı ve Hz. Allah’ı andığı bir ibadet aracıdır. Günümüzde oldukça sık tercih edilen seccadelerden halı seccade modelleri, daha çok uzun ömürlü ve kalın dokuma bir yapıya sahip olduğu için dikkat çekmektedir.

Halı seccadeler pek çok firma tarafından toptan halı seccade olarak satışa sunulurken, bu şekilde gerçekleştirilen satışlarda en uygun halı seccade fiyatları bulabilmek de mümkündür. Bu nedenle insanların büyük çoğunluğu toplu olarak alışveriş yapmayı tercih etmektedir.

Halı Seccade Modelleri Nelerdir?

Toptan seccade satışları göz önünde bulundurulduğunda en sık tercih edilen halı seccade modelleri akrilik ve pusulalı olarak üretilen modellerdir. Bu gibi halı seccade modellerinde daha çok halının kalitesi ve kıymeti göz önünde bulundurulmaktadır.

Hedisam bünyesinde de bulabilmenin mümkün olduğu en uygun halı seccade fiyatları Müslümanlara büyük ölçüde kolaylık ve erişilebilirlik sunarken, bu firma üzerinden başta desensiz halı seccade modelleri olmak üzere her zevke hitap eden bir model de bulunabilmektedir.